POSTS
PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
WORKSHOPLARIMIZ
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover

RESİM WORKSHOPLARIMIZ  


Resim workshoplarımızda hiç bir deneyim,tecrübe ve yetenek aranmamaktadır.Resim workshoplarımız yağlı boya ve tinerle yapılmaktadır. Workshoplarımız da  takvimimizde belirlediğimiz resimlerin daha öncesinde belirli bir altlıkları hazırlanmış oluyor. Workshop başlarken eğitmen hocamız öncelikle yağlı boyayı ve tiner nasıl kullanılır,dikkat edilmesi gereken nelerdir, özetle kısa bir teknik bilgi anlatmaktadır. Daha sonrasında hocamızı adım adım takip ederek şaheserlerimizi 2-3 saat içinde bitirmekteyiz. Workshoplarımızın sonunda herkes kendi yaptığı şaheserin sahibi oluyor ve mutlu bir anı olarak sevdiğiniz bir köşeye asabiliyorsunuz.

Workshoplarımıza katılmak için yapmanız gereken, aylık takvimimize göz atıp belirlediğiniz resime ve tarihe göre biletinizi alıp yerinizi ayırmaktır. Atölyemize herhangi bir malzeme getirmenize gerek yoktur, tüm malzemeler atölyemiz tarafından karşılanmaktadır.

Workshop Ücretimiz : 140 TL'dir.
  • Text Hover

TERARYUM WORKSHOPLARIMIZ


Teraryum workshoplarımızda temalarımız belirlerken katılımcılarımız hayal gücünü yansıtmalarını istiyoruz. Bu temelar orman, yeşil alan, hayallinizde ki bahçeniz...vb herşey olabilir.
Eğitmen hocamız, workshop başlarken teraryumda önemli olan unsurlar ve alt yapısının nasıl hazırlanmasıyla ilgili kısaca bilgi vermektedir. Tüm katılımcılarımız alt yapısı aynı olmak zorundadır.Fakat drenaj için kullanacağımız taşların renklerini katılımcılarımız seçebilmektedir.

Alt yapısı tamamlanan teraryumlararın bitki yerleştirme kısımlarında eğitmeniz yardımcı olarak workshplarımızı tamamlamış oluyoruz. Yapılan teraryumlar katılımcılarımızın olmaktadır.

Tüm malzemeler atölyemiz tarafından gerçekleşmektedir.

Workshop Ücretimiz : 175 TL'dir.

  • Text Hover

ÇANTA BOYAMA

WORKSHOPLARIMIZ

Atolyemizde katılacağınız çanta boyama etkinliğinde görsele bağlı kalmayıp seçeneklerin arasından istediğiniz görseli çantanızın üzerine aktarabileceksiniz.
Ne yetenek nede tecrübe gerekli, yönlendirmeler ile harika çantalara sahip olacaksınız .Kimsede olmayan size özel çantaları gelin birlikte tasarlayalım .

NOT: SİZE ÖZEL İSTEDİĞİNİZ GÖRSELİ info@onelartstudio.com ADRESİNE GÖNDEREREK WORKSHOPA UYGUNLUK HALİNDE ÇANTANIZA AKTARABİLİRSİNİZ
.

Tüm malzemeler atölyemiz tarafımızdan karşılanacaktır.

Workshop Ücretimiz : 60 TL'dir.
What we do
ÖNEL ART STUDİO AKRİLİK RESİM KİTİ
  • Text Hover
  • Text Hover
What we do

Bir sanat seversen bu set tam sana göre !
Seçmiş olduğunuz resmi bize ilettiğinizde sizin yerinize resminizi biz çizip gönderiyoruz .Sizlerde tuval boya ve fırçalarınızla buluşup keyifli zaman geçirme fırsatı yakalıyorsunuz .

PAKET İÇERİĞİ

35X50 TUVAL
12X12ML AKRİLİK BOYA 
2 ADET FIRÇA 
PALET 
SU KABI 
YOL HARİTASI 
ÖRNEK RESİM 

Ayrıca zoom üzerinden grup workshopu talep edebilirsin . 
Sanatı evinize getiriyoruz !yuyffyfyfy